O firmie

Bracia Remont
Bracia Remont to firma pełna energii i entuzjazmu płynącego z naszego zgranego zespołu. Doradzimy i pomożemy nawet w najtrudniejszych dezycjach.

Wykonujemy prace remontowe i wykończenia wnętrz, wykonujemy remonty pod klucz, ale i częsciowe remonty mieszkań. Naszym celem jest 100% zadowolenie klienta! Wykonujemy mieszkania pod klucz, remonty cząstkowe - pokoje, łazienki, kuchnie, balkony itd. Kujemy, gładzimy, kafelkujemy i pozostawiamy mieszkanie w stanie do wprowadzenia.
Nasza specjalizacja to gładzie gipsowe, polimerowe nakładane maszynowo.

Dowiedz się więcej o naszych usługach.

 

Potrzebujesz remontu?

 

Zadzwoń do nas i umów się na wycenę!

888 358 222

biuro@braciaremont.pl


Remont jest przyjemnością!

To jest nasze motto i zgodnie z nim działamy w naszej codziennej pracy. Z pewnością masz już dość pracowników budowlanych zjawiających się w Twoim domu co drugi dzień, robiących tygodniowe przerwy i niedotrzymujących terminów.
Sprawimy, że remont nie będzie Ci się już kojarzył ze stresem i ciągłym poszukiwaniem materiałów budowlanych. Czas na młody i energiczny zespół ludzi!

Nie ograniczamy się tylko to wykonania prac remontowych, to nasza praca zorganizować materiał i dowieźć go na miejsce. Wykonujemy naszą pracę i znikamy niezauważeni. Tobie pozostaje tylko cieszyć się z Twojej nowej aranżacji!

Współpracujemy z wieloma dostawcami materiałów i zapewniamy konkurencyjne ceny!

Kontakt z nami

Komunikacja i dobra znajomość potrzeb Klienta znacznie przyśpieszają działanie.

phone.png, 13kB888 358 222 biuro@braciaremont.pl

 

 

footer_foto.gif, 19kB

Sprawdź nas!

Indywidualne podejście do każdego remontu, połączone z profesjonalnym doractwem i wyceną.

clock.png, 12kB

 

NIE CZEKAJ ! ZADZWOŃ !

tel. 666 616 333 lub 888 358 222