Warning: simplexml_load_file(http://www.geoplugin.net/xml.gp?ip=35.175.120.59): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /usr/home/nsns/domains/braciaremont.pl/public_html/index.php on line 2 Warning: simplexml_load_file(): I/O warning : failed to load external entity "http://www.geoplugin.net/xml.gp?ip=35.175.120.59" in /usr/home/nsns/domains/braciaremont.pl/public_html/index.php on line 2 Aktualności - Bracia Remont - remonty Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza

Aktualności

2013-02-02

Michno System - innowacyjny system montażu płyt kartonowo gipsowych

26.01.2013r. Bracia Remont stali się certyfikowanym montażystą innowacyjnego systemu płyt kartonowo gipsowych - michno system. Świetne szkolenie, zorganizowane przez firmę Marka Lekana z Gliwic , dostarczyło nam dużo wiedzy teoretycznej, ale i praktycznej dotyczacej montażu systemu. Krążki michno zdecydowanie przyśpieszają pracę, zmniejszają koszty materiału i wpływają na ulepszenie jakości wykonywanego podłoża. Dzięki temu, że główny element krażka jest plastikowy, podstawa ściany nie jest podatna na kurczenie się i rozszerzanie podczas zmian temperatury. Zmniejsza to znacznie możliwość występowania pęknięć pomiędzy płytami gk.
Oszczedność w redukcji kosztów i czasu wynikają między innymi z fkatu, iż krażki są tańsze od popularnych stelaży czy nawet kleju. W tych przypadkach gdzie płyty miały być klejone oszczędzamy czas na np.: skuwanie tynku, gruntowaniu, przygotowywaniu podłoża.
Zapraszamy na stronę poswięconą systemowi, który już dostaje masę nagród za swoją innowacyjność: www.michnosystem.pl
    


Kontakt z nami

Komunikacja i dobra znajomość potrzeb Klienta znacznie przyśpieszają działanie.

phone.png, 13kB888 358 222 biuro@braciaremont.pl

 

 

footer_foto.gif, 19kB

Sprawdź nas!

Indywidualne podejście do każdego remontu, połączone z profesjonalnym doractwem i wyceną.

clock.png, 12kB

 

NIE CZEKAJ ! ZADZWOŃ !

tel. 888 358 222