Warning: simplexml_load_file(http://www.geoplugin.net/xml.gp?ip=35.175.120.59): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /usr/home/nsns/domains/braciaremont.pl/public_html/index.php on line 2 Warning: simplexml_load_file(): I/O warning : failed to load external entity "http://www.geoplugin.net/xml.gp?ip=35.175.120.59" in /usr/home/nsns/domains/braciaremont.pl/public_html/index.php on line 2 Aktualności - Bracia Remont - remonty Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza

Aktualności

2013-02-14

Trawertyn - efekt kamienia na scianie

Coraz modniejszy wśród architektów staje się "powrót do natury", sciany nie muszą już być gładkie i kolorowe lecz powinny nawiązywać do natury. Trawertyn jest jedym z wielu tynków strukturalnych przypominających naturalny kamień. Naturylny wygląd uzyskany jest dzięki  zawartości mączki marmurowej i widocznym wżerom oraz ubytkom na jego powierzchni. Odpowiednie nałożenie określonej ilości warstw trawertynu daje niesamowity efekt końcowy. Trawertyn występuje w dwóch rodzajach: gruboziarnisty i drobnoziarnisty. Zastosowanie jest kwestią gustu i pomieszczenia w jakim ma zostać zastosowany ten tynk strukturalny. Trawertyn gruboziarnisty wyglada na "ciężki" i stosowany jest raczej w dużych pomieszczeniach, bądź na scianach otwartych na dużą przestrzeń. Trawertyn drobnoziarnisty możemy zastosować praktycznie w każdym pomieszczeniu nadajac mu elegancji i klasy.
Bracia Remont są certyfikowanym wykonawcą firmy Fox - jednego z liderów w produkcji tynków strukturalnych w Polsce. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na tynki strukturalne - więcej informacji udzielimy telefonicznie.

                                                           

Kontakt z nami

Komunikacja i dobra znajomość potrzeb Klienta znacznie przyśpieszają działanie.

phone.png, 13kB888 358 222 biuro@braciaremont.pl

 

 

footer_foto.gif, 19kB

Sprawdź nas!

Indywidualne podejście do każdego remontu, połączone z profesjonalnym doractwem i wyceną.

clock.png, 12kB

 

NIE CZEKAJ ! ZADZWOŃ !

tel. 888 358 222